Koniec karnawału zbliża się wielkimi krokami. Dla przedszkolaków karnawał kojarzy się z długo wyczekiwanym, uroczystym, kolorowym  Balem karnawałowym.  Nasze przedszkolaki również doczekały się uroczystego balu, który odbył się dnia 23.02.2022r.  Tego dnia w naszym przedszkolu, pojawiło się mnóstwo kolorowych postaci. Dzieci przebrane były za postacie z bajek, sowich ulubionych superbohaterów . Spotkać też można było księżniczki, motylki, wróżki, policjantów, strażaków…. Było ich tak wiele że nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich.  Stroje były tak ciekawe i barwne, że dzieci było bardzo trudno poznać. Wystrój sal wprowadzał radosny nastrój i zachęcał do wspólnej zabawy. Przebierańcy  świetnie się bawili i uczestniczyli we wspólnych tańcach i pląsach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały przedszkole. Wielka szkoda, że kolejna bal odbędzie się dopiero za rok.