Rekrutacja do przedszkoli 2024/2025

Drodzy Rodzice, rekrutacja rozpoczyna się:

19 lutego od godziny 8:00

Link do rekrutacji 2024/2025

Przegląd Piosenki Patriotycznej

Piękne wydarzenie w ramach maratonu patriotycznego w naszym mieście.

Nasze przedszkole po raz kolejny zorganizowało festiwal muzyczny pt. "Piosenka Biało- Czerwona" dla jaworskich przedszkolaków.

Żółte Jedyneczki i Zielone Jedyneczki reprezentowały dziś nasze przedszkole dając pokaz patriotyzmu i umiejętności wokalnych.

Muchomorki w ramach MARATONU PATRIOTYCZNEGO wykonały na zajęciach plastycznych GODŁO POLSKI oraz gęsi atrybut Św. MARCINA

Jesień to czas, kiedy w zasięgu wzroku? pojawiają się przeróżne dary natury. Kasztany, żołędzie, szyszki, kolorowe liście oraz gałązki świerka czekają niemal na każdym kroku. Mają one w sobie ukryte walory edukacyjne – bawiąc się nimi EDUKUJEMY. Przekonały się o tym Zielone 1 oraz Pszczółki. Starszaki układały rytmy, przeliczały, podejmował próby czytania oraz dopasowywały elementy do prezentowanych ilustracji. Utworzona ścieżka sensoryczna dostarczyła niesamowitych doznań naszym przedszkolakom, czego efektem są prezentowane zdjęcia.

Dzisiaj w grupie ,,Sówek" odbyły się warsztaty z Senoplastyki podczas, których dzieci stworzyły dyniolinę  czyli masę plastyczną, która powstała z pieczonej dyni i mąki ziemniaczanej. Dyniolina swoim zapachem, intensywnym kolorem i konsystencją dostarczyła dzieciom wiele radości oraz wrażeń sensorycznych. Zabawy z masą dyniową były świetnym ćwiczeniem rączek i paluszków dzieci.