W piątek 2 lutego 2018 w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy pod hasłem: ,, W Krainie Bajek i Baśni”. Od samego rana zamiast przedszkolaków do przedszkola przychodziły księżniczki, w towarzystwie piratów, wróżek , kowbojów, myszek, krasnoludków i innych postaci bajkowych. Nie zabrakło oczywiście super bohaterów: supermanów, spidermanów i batmanów.

Były konkursy, quizy i tańce.

Przedszkolaki wspaniale się bawiły, a skoczna, rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Dzieci bawiły się przy ulubionych przebojach, które specjalnie dla nich zagrała zaprzyjaźniona z przedszkolem orkiestra ALABAMA.

Ten niezwykły bal na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci.

W imieniu personelu oraz wszystkich przedszkolaków składamy najserdeczniejsze podziękowania zespołowi muzycznemu Alabama, który charytatywnie przygrywał dzieciom do tańca.