W dniu 15 grudnia (piątek) odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców w grupie „Mądre Sowy”, połączone z warsztatami piernikarskimi z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jednak żeby zajęcia mogły się odbyć, Mądre Sówki musiały się najpierw zamienić w cukierników... :) Radości ze wspólnego pieczenia było, co niemiara. Widok bezcenny, a zapach wydobywający się z naszych wytworów – jeszcze piękniejszy.

Nazajutrz odbyły się długo wyczekiwane warsztaty. Długo wyczekiwane, bo równie długo przygotowywaliśmy się do nich. Sówki w końcu mogły się pochwalić swoim talentem kolędniczym przed większą publicznością.

W czwartek byliśmy dzielnymi cukiernikami, a w piątek – Aniołkami, którym przygrywali dzielni Grajkowie. Wspólnie z Rodzicami wybraliśmy się też w podróż do Betlejem, grając skocznie Dzieciąteczku na lirze- CHWAŁA NA WYSOKOŚCI, A POKÓJ NA ZIEMI! Pod koniec naszej podróży załapała nas potworna śnieżyca, ale wszyscy wyszliśmy z niej cało!

...Z dobrymi humorami udaliśmy się do odświętnie przygotowanego stołu i tam działy się już tylko same wariacje artystyczne w wykonaniu dzieci i rodziców. Efekt naszych działań widać na załączonych fotografiach. :)

SPOKOJNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

Życzą Panie z grupy „Mądre Sowy”.

Warsztaty piernikarskie u Mądrych Sówek Warsztaty piernikarskie u Mądrych Sówek Warsztaty piernikarskie u Mądrych Sówek Warsztaty piernikarskie u Mądrych Sówek Warsztaty piernikarskie u Mądrych Sówek Warsztaty piernikarskie u Mądrych Sówek Warsztaty piernikarskie u Mądrych Sówek Warsztaty piernikarskie u Mądrych Sówek Warsztaty piernikarskie u Mądrych Sówek Warsztaty piernikarskie u Mądrych Sówek