5 grudnia burmistrz Emilian Bera zaprosił jaworskich przedszkolaków do wspólnego ubierania tegorocznej choinki. Z naszego przedszkola w tym roku udział w tej akcji brała grupa „Skrzaty”.

Skrzaty ubierały z burmistrzem choinkę Skrzaty ubierały z burmistrzem choinkę Skrzaty ubierały z burmistrzem choinkę Skrzaty ubierały z burmistrzem choinkę

Dzieci wcześniej pod opieką swoich wychowawców przygotowały własnoręcznie piękne ozdoby choinkowe. Dopełnieniem prac stało się wspólne założenie łańcucha, który połączył wszystkich zaangażowanych w ubieranie choinki.

Skrzaty ubierały z burmistrzem choinkę

Spotkanie przedszkolaków z Panem Burmistrzem przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze. Po „ciężkiej” pracy dzieci zasiadły do rozmów z burmistrzem przy wspólnym stole, na którym czekały słodkie niespodzianki.

Skrzaty ubierały z burmistrzem choinkę Skrzaty ubierały z burmistrzem choinkę Skrzaty ubierały z burmistrzem choinkę

W czasie rozmów dzieci skrupulatnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Najmłodsi mieszkańcy Jawora udzielili Panu Burmistrzowi solidnego wsparcia. Efektem ich wspólnej pracy jest właśnie choinka, która swym pięknem i ciepłem wita wszystkie osoby przybywające do urzędu.

Skrzaty ubierały z burmistrzem choinkę

A jeśli święta, to nie mogło obyć się bez życzeń, które dzieci złożyły burmistrzowi oraz wszystkim pracownikom ratusza. Burmistrz Emilian Bera również życzył maluchom pogodnych i uśmiechniętych świąt, ale przede wszystkim podziękował im za ich wyjątkową pracę i wręczył słodkie upominki.