Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Mądre Sowy

W dniu 23.11.2017r. odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka w grupie „Mądre Sowy”, z udziałem Rodziców i najbliższych członków rodziny.

„Sowy” stanęły na wysokości zadania i pokazały, na co je stać. Pięknie śpiewały i tańczyły przy akompaniamencie pianina, wykonały efektowne improwizacje ruchowe do muzyki klasycznej i zarecytowały wiersz o bardzo wdzięcznej i zaskakującej nazwie - „Mądre Sowy”.

Następnie p. Dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Wręczyła dzieciom kotyliony, książeczki z wierszami Jana Brzechwy i dyplomy pamiątkowe oraz uraczyła nas miłym słowem. Pogratulowała występu i pożyczyła powodzenia na dalsze lata edukacji przedszkolnej.

Na koniec były podziękowania dla Rodziców za ich zaangażowanie w życie grupy, mini konkurs na temat wiedzy o przedszkolu oraz słodki poczęstunek.

To był udany dzień!

Dziękujemy dzieciom za ich ogromny wysiłek, Pani Dyrektor za udział w uroczystości i wszystkim przybyłym gościom. Panie z grupy „ Mądre Sowy”

Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Mądre Sowy Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Mądre Sowy Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Mądre Sowy Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Mądre Sowy Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Mądre Sowy Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Mądre Sowy Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Mądre Sowy Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Mądre Sowy Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Mądre Sowy