Kto jest dzieci przyjacielem?
Mały miś.
Kto tajemnic zna tak wiele?
Mały mis.
Miś choć mały, choć nieśmiały,
wielkie serce w sobie ma.
Pocieszyciel doskonały.
Każdy misia swego ma.

Bohaterem tego dnia był KAŻDY miś !!! I ten mały i ten duży…, różowy, brązowy, zielony…gruby i chudy. Wszystkie przedszkolaki przyniosły swojego pluszowego ulubieńca. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, zaprosiły swoje misie do ćwiczeń porannych, bawiły się przy piosenkach: „Dwa Michały”, ,,Jadą, jadą misie”.

Każdy pluszak został przedstawiony przez swojego właściciela na forum grupy. Były zagadki o misiach ,co ciekawe dzieci rozpoznały misie z dzieciństwa swoich rodziców i dziadków : Coralgola, Misia Uszatka czy Misia Yogi. Następnie odbyły się misiowe tańce. W ramach relaksu ,,Krasnale” z dużym zainteresowaniem słuchały książki czytanej przez nauczyciela pt.,,Kubuś Puchatek i przyjaciele”. Apotem każde dziecko namalowało swojego misia.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Światowy Dzień Pluszowego Misia w grupie ,Krasnale Światowy Dzień Pluszowego Misia w grupie ,Krasnale Światowy Dzień Pluszowego Misia w grupie ,Krasnale Światowy Dzień Pluszowego Misia w grupie ,Krasnale Światowy Dzień Pluszowego Misia w grupie ,Krasnale Światowy Dzień Pluszowego Misia w grupie ,Krasnale Światowy Dzień Pluszowego Misia w grupie ,Krasnale