Dnia 09.11.2017 roku w Jaworskim Ośrodku Kultury w Jaworze odbyła się uroczysta Akademia z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina przygotowana przez grupę "Mrówek" z naszego przedszkola! Do teatru na zaproszenie "Mróweczek" dotarły grupy z naszego przedszkola oraz goście specjalni.

Dzieci wkroczyły na scenę przy muzyce Poloneza Husarii Krzesimira Dębskiego, a następnie pięknie opowiadały o historii naszej Ojczyzny, przeplatanej muzyką poważną Wojciecha Kilara. Hymn Polski został zaśpiewany przez wszystkie dzieci z naszego przedszkola, można było usłyszeć również Katechizm Polskiego Dziecka oraz wzruszającą piosenkę z metaforą Uwięzionego Ptaka, jako Polski pod zaborami. Wzruszający występ o odzyskaniu przez Polskę Wolności zakończył teatr cieni pod tytułem "Legenda o św.

Marcinie" również przedstawiony przez "Mrówki". Przy muzyce porywającej serca dzieci odgrywały sceny z życia św. Marcina od jego urodzenia, aż do sakry biskupiej. Oklaskom nie było końca! Cieszymy się, że się podobało! Mamy nadzieję, że w sercach dzieci zaszczepiony został duch patriotyzmu. Dziękujemy wszystkim za obecność! Dziękujemy Polsko!

 Święto Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina Święto Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina Święto Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina Święto Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina Święto Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina Święto Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina Święto Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina Święto Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina Święto Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina Święto Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina Święto Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina Święto Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina Święto Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina Święto Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina Święto Niepodległości oraz Wspomnienie św. Marcina