10 X 2017r. dzieci z grupy „ Żółte Jedyneczki ” wraz z rodzicami spotkali się w ogrodzie przedszkolnym w celu założenia sadu owocowego.

Spotkanie zaczęliśmy od przywitania się piosenką i wspólnych zabaw muzyczno-ruchowych - w ramach rozgrzewki.

Następnie zaczęliśmy etap planowania i rozmieszczenia drzewek. I łopaty poszły w ruch. Mamusie, Tatusiowie i dzieci- wszyscy pracowali z takim samym zapałem.

Nieocenioną fachową pomoc otrzymaliśmy od dziadka Michała, dziadka Olusia i dziadka Julii.

Wszystkim obecnym dziękujemy za zaangażowanie i wzbogacenie naszego ogrodu przedszkolnego o owocowy sad . W zamian obiecujemy dbać o nasze drzewka i cierpliwie czekać na ich owoce.