02.09.2017 przedszkolaki wybrały się na zajęcia edukacyjne pt. ,,Biblioteczne puzzle- Lekcja biblioteczna dla pięciolatków”, podczas której zapoznały się z biblioteką i panującymi w niej zasadami.

Na początku, od książki Soni dowiedziały się, jak należy obchodzić się z książkami i czego one nie lubią. Pani Bogusia Kądziołka oprowadziła nas po Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym, pokazała i opowiedziała jakie książki można wypożyczyć - zbiory literatury pięknej oraz popularno-naukowej dla dzieci i młodzieży, a także przeznaczone dla nich audiobooki i filmy.

Następnie ,,Krasnale z zaangażowaniem szukały puzzli ukrytych w książkach , z których złożyły ilustrację do ,,Czerwonego Kapturka”. Nie obyło się bez piosenki o książkach , której dzieci się nauczyły i z zapałem śpiewały przy akompaniamencie gitary.

Zadowolone z wizyty przedszkolaki ,umówiły się na kolejne biblioteczne spotkanie.

Grupa ,,Krasnale” w Bibliotece Miejskiej w Jaworze Grupa ,,Krasnale” w Bibliotece Miejskiej w Jaworze Grupa ,,Krasnale” w Bibliotece Miejskiej w Jaworze Grupa ,,Krasnale” w Bibliotece Miejskiej w Jaworze Grupa ,,Krasnale” w Bibliotece Miejskiej w Jaworze Grupa ,,Krasnale” w Bibliotece Miejskiej w Jaworze Grupa ,,Krasnale” w Bibliotece Miejskiej w Jaworze Grupa ,,Krasnale” w Bibliotece Miejskiej w Jaworze