Jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej  dowiedziały się maluszki z grupy  ,,Misie”  podczas zajęć z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Dzieci z wielkim zaciekawieniem obejrzały prezentacje multimedialną, z której dowiedziały się jak prawidłowo szczotkować swoje zęby oraz jak się odżywiać, by były one zdrowe, a uśmiech piękny i błyszczący. Zdobytą na zajęciach wiedzą przedszkolaki mogły się pochwalić podczas gier  i zabaw na tablicy interaktywnej. Dzięki multimedialnym zasobom ,,Misie”  miały możliwość wcielić się w rolę stomatologa , który rozpoznaje i leczy chore ząbki, kolorować obrazki , rozwiązywać labirynty oraz układać puzzle związane z tematyką higieny jamy ustnej. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach, a każde dobrze rozwiązane zadanie wywoływało w nich radość i zadowolenie.