Starszaki z grupy ,,Skrzaty” oraz ,,Wiewióreczki” 22.09 odwiedziły obozowisko rycerskie w Ostaszowie. Magiczny klimat wioski oraz legendy i opowieści animatorek przebranych w średniowieczne stroje przeniosły przedszkolaków w czasy, kiedy to na ziemiach polskich rządzili królowie, a rycerze walczyli z wrogiem w obronie honoru i czci pięknych dam. Podczas pobytu w obozowisku dzieci miały możliwość wcielenia się w rolę rycerzy i wzięcia udziału w turnieju rycerskim. Przedszkolni rycerze pochwalili się swoją odwagą i sprytem podczas średniowiecznych konkurencji sportowych. Wszystkie przedszkolaki jednocześnie potwierdziły, że wycieczka była super , a największą atrakcją dzisiejszego wyjazdu było strzelanie z łuku.