Prezentacja „Nie płacz koziołku” w Jaworskim ECMEN-ie to kolejna dawka rozrywki zarówno dla dzieci, jak i ich rodzin. Mieliśmy okazję całkowitego oderwania się od rzeczywistości i przeniesienia się w świat bajki.

22 czerwca 2017 roku już po raz kolejny w ramach cyklu Rodzice Dzieciom na scenie wspólnie stanęli nauczyciele i rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, co jest niezwykle dla nas miłe. Aktorzy po wielotygodniowej ciężkiej, ale pełnej radości pracy zaprezentowali się publiczności w przedstawieniu pt. „Nie płacz koziołku” autorstwa Siergieja Michałkowa. Udało się zebrać fantastyczne grono utalentowanych, zdolnych osób, które pomimo codziennych obowiązków znalazło czas, aby sprawić swoim dzieciom, dzieciom naszego przedszkola oraz dorosłym wiele radości. Wielki trud włożony w przygotowanie tego przedsięwzięcia został nagrodzony brawami.

Tak udane projekty dają nam siłę do wzajemnej współpracy, solidarności (rodzic -nauczyciel- dziecko). To cieszy i daje motywację do dalszych działań. Tego typu przedsięwzięcie nie tylko dostarcza rozrywki widzom, ale również zachęca do brania udziału w wydarzeniach kulturalnych, uwrażliwia na sztukę, a przede wszystkim angażuje rodziców do szerszej współpracy z przedszkolem, poprzez wspaniałą zabawę. Ogromne podziękowania należą się wszystkim rodzicom, którzy zostali na chwilę aktorami i twórcami kostiumów.

Małgorzata Kaczor, Karolina Pancerz