W tym roku TESCO na projekty w VI edycji programu DECYDUJESZ, POMAGAMY przekazało aż 5 575 000 zł. Jeden z grantów w wysokości 5 000 zł otrzymał Oddział Zamiejscowy Naszego przedszkola. Dzięki wsparciu wykonane zostaną prace w ogrodzie przedszkolnym, które poprawią estetykę i wygląd przestrzeni w centralnym punkcie osiedla, umożliwią organizowanie spotkań adaptacyjnych dla przyszłych przedszkolaków oraz uroczystości, na które zapraszane będą przedszkolne rodziny oraz przedstawicieli środowiska lokalnego. Plan zakłada zaangażowanie do rewitalizacji ogrodu rodziców oraz zaprzyjaźnionych ogrodników hobbystów.

Ogród cieszyć będzie oko mieszkańców. „4 pory roku w ogrodzie przedszkolaków” to projekt, dzięki któremu dzieci będą rozwijać swoje zmysły, bawić się i uczyć w kontakcie z przyrodą. Ogród zostanie podzielony na strefy, w których będzie można odpocząć w cieniu drzew, uprawiać warzywa, zioła i owoce, spędzać aktywnie czas z rówieśnikami, regenerować siły, uczyć się poszanowania wspólnej własności, cieszyć się kolorem kwiatów i ich zapachem, doświadczać przyrody wszystkimi zmysłami.

W imieniu wszystkich przedszkolaków dziękujemy za oddane głosy w konkursie. Jak się okazało było ich aż 27.541 !!!!!!!!!!