„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi...
Jan Paweł II

Przedszkolaki z naszego przedszkola oraz z Oddziału Zamiejscowego przy ulicy Dmowskiego po raz kolejny pokazały jak wielkie mają serca i włączyły się w zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitacje małej jaworzanki – Jagódki.

Dziewczynka od 3 miesiąca życia zmaga się z ciężką chorobą jaką jest białaczka lekooporna. Dzieci chcąc pomóc małej Jagódce w walce z chorobą zorganizowały na terenie przedszkola zbiórkę pieniędzy.

W podziękowaniu za każdą wrzuconą do puszki monetę, przedszkolaki obdarowywały dobroczyńców drewnianym serduszkiem, na którym można było napisać lub wyrysować życzenia dla ,,małej wojowniczki”.

Z małych serduszek powstało ogromne serce, które przedszkolaki wraz z zebranymi pieniążkami przekazały rodzicom dziewczynki podczas charytatywnego festynu ,,Ustrzel pomoc dla Jagódki, wygraj złotego pączka”.

Starszaki z grupy ,,Skrzaty” oraz młodszaki z grupy ,,Biedronki” urozmaiciły festyn swoim występem. Dzieci tańcem, wierszem i piosenką podziękowały zgromadzonym ludziom za bezinteresowną pomoc i dobre serce.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim dzieciom i ich rodzicom, którzy włączyli się w akcje charytatywną ,,Pomoc dla Jagody” zorganizowaną na terenie naszego przedszkola oraz w Oddziale Zamiejscowym przy ul. Dmowskiego. Dzięki Państwu możemy przekazać 700 złotych na leczenie i rehabilitacje małej Jagódki.