Zbliżamy się wielkimi krokami do powitania nadchodzącej pory roku - Wiosny. Z tej okazji od dnia 14.03.2017 r. do dnia 20.03.2017 r. trwają wielkie przygotowania. W ramach projektu "Ekologiczna Marzanna", cały tydzień będzie poświęcony segregacji odpadów.

Wtorek "DZIEŃ PAPIERU"

Dzieci przychodzą do przedszkola ubrane w niebieskie elementy stroju. Prosimy, by każde dziecko przyniosło ze sobą gazetkę typu "Jaworska"

Środa "DZIEŃ PLASTIKU"

Dzieci przychodzą do przedszkola ubrane w żółte elementy stroju. Prosimy, by każde dziecko przyniosło ze sobą dwie małe puste plastikowe butelki.

Czwartek "DZIEŃ SZKŁA"

Dzieci przychodzą do przedszkola ubrane w zielone elementy stroju.

Piątek "DZIEŃ METALU"

Dzieci przychodzą do przedszkola ubrane w czerwone elementy stroju. Prosimy, by każde dziecko przyniosło ze sobą grzechotkę wykonaną z pustej metalowej puszki po napoju.

Poniedziałek (20.03) "POKAZ MODY"

Dzieci przychodzą do przedszkola ubrane w ekologiczne elementy stroju.

Wtorek (21.03) "FINAŁ"

Dzieci mają mieć różne ekologiczne nakrycia głowy, kotyliony na pochód ulicami miasta.