DNIA 01.06. całe nasze przedszkole wyruszyło na wycieczkę do Siedmicy, by na polanie wypocząć, ale przede wszystkim świetnie się bawić. Zabawy taneczne zintegrowały całe przedszkole! Pan leśniczy ciekawie opowiadał o zwierzętach, które występują w naszym kraju, a także o roślinności, o właściwym zachowaniu, w takim miejscu, jak siedmicka polana. Podczas zawodów sportowych dzieci z naszego przedszkola wspaniale się bawiły, bo w zdrowej rywalizacji można nauczyć się szacunku do drugiego człowieka i fantastycznie z nim współdziałać. W przerwach między zabawami były pyszne posiłki, drugie śniadanie, zupa i kiełbaski z grilla! Do tego wszystkiego dużo wody, bo pić się chciało, podczas tego słonecznego dnia! Spacery po lesie zwieńczyły naszą wyprawę. Autobus odwiózł nas pod przedszkole, gdzie z utęsknieniem czekali rodzice i opiekunowie. Dzieci powitały bliskich z radością na twarzy! Bo Dzień Dziecka przecież wciąż jeszcze trwał...A to wszystko z myślą o naszych małych podopiecznych!