Zabawa odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego dziecka. Jest naturalnym zjawiskiem, które opiera się na przeróżnych jego aktywnościach. Tym razem Pszczółki rozwijały swoją kreatywność wykorzystując masę dyniową oraz buraki.
Dzieci bawiąc się i tworząc czerpały z tego dużo radości. Bo "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat’’

W ramach Innowacji Pedagogicznej Muchomorki wypiekały pyszne, pachnące gofry. Jest to cykliczne spotkanie kulinarne, które za każdym razem zachwyca młodych kucharzy.

Starszaki z grupy "SKRZATY" oraz "WIEWIÓRECZKI "udały się do Opery Wrocławskiej na spektakl ,,Pchła Szachrajka”. Cudowna scenografia , kolorowe stroje  oraz przepiękna muzyka  grana na żywo przez operową orkiestrę  wprowadziła dzieci w bajeczny nastrój  i rozbudziła wyobraźnie młodych widzów . Dla większości przedszkolaków była to pierwsza wizyta w operze, ale na pewno nie ostatnia.

W dniu 16 listopada w Oddziale Zamiejscowym przy ul.Dmowskiego odbyło się pasowanie na przedszkolaka dla grupy Pomarańczowych Jedynek  Maluchy oficjalnie dołączyły do grona naszej małej przedszkolnej społeczności. Dzieciaki wykazały się dużą odwagą i wystąpiły pierwszy raz przed najważniejszymi widzami- rodzicami.  Po przedstawieniu czekał na nich tort i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, którzy również wykazali zaangażowanie wydarzeniem.

Aby upamiętnić Narodowe Święto Niepodległości starszaki z grupy ,,SKRZATY” przygotowały dla swoich kolegów i koleżanek niezwykłą lekcje patriotyzmu. Podczas tegorocznego Przeglądu Piosenki Patriotycznej przedszkolaki z grupy ,,Skrzaty” przedstawiły niezwykłą historię opowiadającą o utracie i odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Spektakl został urozmaicony pantomimą ukazującą ,,Legendę o Białym Orle” oraz pieśniami patriotycznymi. ,,Skrzaty” swoim występem nie tylko uświetniły tegoroczny Przegląd Piosenki Patriotycznej, ale również złożyły hołd wszystkim tym, którzy oddali życie za wolną Polskę.

Występ małych, nieprawdopodobnie zdolnych artystów dostarczył wszystkim zgromadzonym wielu wzruszeń.

Występ grupy Skrzatów podczas Przeglądu Piosenki Patriotycznej.