W ZWIĄZKU Z URLOPEM ADMINISTRATORA STRONY, ZAŁĄCZAMY JADŁOSPIS NA KOLEJNE 2 TYGODNIE

Na wycieczkę przyszedł czas,pakuj plecak, ruszaj w świat….
Przedszkolaki z grupy Żółte Jedyneczki 22 czerwca przeżyły dzień pełen wrażeń Wycieczka do ogrodu babci Antosia okazała się świetną wyprawą. Wyprawa ta, miała na celu kształtowanie umiejętności obserwacji roślin  i owadów , a także rozbudzenie zainteresowań przyrodą i otoczeniem. Dzieci ciekawe otaczającego je świata chętnie brały udział w poszukiwaniu owadów żyjących w ogrodzie
Na sam koniec dzieci świetnie się bawiły na placu zabaw Antosia i Karola 
Pogoda też nam dopisała. Było super.
Babci Agnieszce bardzo dziekujemy za poświęcony czas i miłe chwile 

10 czerwca u Muchomorków odbyła się iście rodzinna uczta.
Na początku dzieci przedstawiły zabawy program artystyczny z okazji Dnia Mamy i Taty, po czym rodzice przygotowali dla swoich pociech niespodziankę, jaką był dmuchaniec  w ogrodzie przedszkolnym i piknik, który obfitował w smakowite kiebaski, ciasta, sałatki, soczki, przekąski itp.
3 czerwca w ramach kontynuacji Dnia Dziecka rodzice z grupy Żółte  i Zielone  Jedyneczki z Oddziału Zamiejscowego przy ul.Dmowskiego 5, wraz z Panią Emilką Borkowską, Panią Małgosią Tańską oraz Panią Marysią Węglarz przygotowali dla dzieci teatralną niespodziankę.
Spotkanie z tak opowiedzianą historią nie może bowiem małemu widzowi znudzić się nigdy. Jest straszne i śmieszne. I to co najważniejsze w bajkach: wszystko dobrze się kończy, bo przecież wszystko jest możliwe, gdy podąża się za głosem serca.

Oddział Główny wystawił bajkę "Rodzice - Dzieciom".
Był to prezent z okazji Dnia Dziecka od rodziców, którzy wcielili się w rolę aktorów, wystawiając dla przedszkolaków spektakl "Czerwony Kapturek".
Gra aktorska, scenografia i zaangażowanie rodziców została doceniona przez zacne grono odbiorców. W postacie wcielili się rodzice dzieci uczęszczających do grupy Muchomorki, którzy przy współpracy z paniami Małgosią Klimek i Agnieszką Wąsowska stworzyli cudowną krainę dziecięcej bajki na scenie.