Wykaz kadry pedagogicznej i obsługi Przedszkola

mgr Justyna Damjan – Dyrektor Przedszkola
mgr Kinga Uszyłło – zastępca dyrektora Przedszkola

GRUPA MUCHOMORKI :

1. mgr Małgorzata Klimek – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. Agnieszka Wąsowska - nauczyciel wychowania przedszkolnego
3. Karolina Duralska – pomoc nauczyciela

GRUPA KOLOROWE NUTKI

1. mgr Anna Rączkiewicz – nauczyciel wychowania przedszkolnego

2. mgr Angelika Wójcik – nauczyciel wychowania przedszkolnego

3. Marta Laskowska - pomoc nauczyciela

GRUPA MĄDRE SOWY

1. mgr Weronika Torkoniak – nauczyciel wychowania przedszkolnego

2. mgr Justyna Rokosz – nauczyciel wychowania przedszkolnego
3. Agata Wołodko – pomoc nauczyciela

GRUPA ŻABKI

1. mgr Karolina Pancerz – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. Janina Gołąbek - pomoc nauczyciela

GRUPA PSZCZÓŁKI

1. mgr Anna Kuźnia - nauczyciel wychowania przedszkolnego
2 .Dorota Tucholska – pomoc nauczyciela

GRUPA WIEWIÓRKI

1. mgr Lilia Łukasik-Hutyra – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. mgr Iwona Reczuch – nauczyciel wychowania przedszkolnego
3. Bogusława Mazur – pomoc nauczyciela

GRUPA SKRZATY

1. mgr Katarzyna Jarmakowicz – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. mgr Ewelina Wróbel– nauczyciel wychowania przedszkolnego
3. Dorota Przerywacz – pomoc nauczyciela

GRUPA ZIELONE JEDYNECZKI

1. mgr Małgorzata Tańska – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. Anna Ochowicz – pomoc nauczyciela

GRUPA CZERWONE JEDYNECZKI

1. Małgorzata Kaczor– nauczyciel wychowania przedszkolnego

2. Magdalena Padjuczenko – nauczyciel wychowania przedszkolnego
3. Edyta Materna – pomoc nauczyciela

GRUPA ŻÓŁTE JEDYNECZKI

1. mgr Emilia Borkowska – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. Maria Węglarz – nauczyciel wychowania przedszkolnego
3. Joanna Bartycha – pomoc nauczyciela

GRUPA POMARAŃCZOWE JEDYNECZKI

1. Izabela Czarnecka – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. mgr Elżbieta Jankiewicz – nauczyciel wychowania przedszkolnego , logopeda
3. Marta Musiał – pomoc nauczyciela

GRUPA FIOLETOWE JEDYNECZKI

1.mgr Małgorzata Reczuch –nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. Wioleta Biadała – nauczyciel wychowania przedszkolnego
3. Agnieszka Wielgomas – pomoc nauczyciela

NAUCZYCIEL KATECHETA

ks. Jarosław Kojder

ADMINISTRACJA PRZEDSZKOLA :

1. Małgorzata Szoklaska – Główny księgowy
2.  Elżbieta Jakimowicz– Intendent
3. Adriana Słotwińska – Referent ds. administracyjno – biurowych

OBSŁUGA KUCHNI :

1. Monika Jamka– szef kuchni
2. Zdzisława Książek – kucharz
3. Anna Lipska – kucharz
4. Anna Serafin– pomoc kuchenna

5. Małgorzata Marciniak - pomoc kuchenna

PRACOWNIK GOSPODARCZY

1. Zbigniew Boczniewicz