Chcemy zmienić świat wokół siebie i dlatego wzięliśmy udział w programie „Decydujesz, pomagamy”, w którym Tesco wraz z Fundacją Tesco wesprze naszą inicjatywę na rzecz lokalnej społeczności.

NASZ PROJEKT TO PRZEDSZKOLNA ŚCIEŻKA „POMNIKÓW PRZYRODY” DLA DZIECI I MIESZKAŃCÓW JAWORA

Ścieżka "Pomników Przyrody" pozwoli na pogłębianie dotychczasowej wiedzy o formach ochrony przyrody oraz walorach przyrodniczych i historycznych Jawora. Będzie cennym źródłem informacji nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych mieszkańców oraz turystów. Kolorowe, czytelne tablice przyczynią się do polepszenia wizerunku miejscowości. Zachęcą odwiedzających do zatrzymania się i podziwiania cennych okazów, które są milczącymi świadkami historii miasta.

NA CZYM POLEGA GŁOSOWANIE I KIEDY SIĘ ODBYWA?

Głosowanie odbywa się wszystkich sklepach Tesco w Polsce w dniach 07.05–04.06.2018 r. W tych dniach klienci Tesco za każde dokonane zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania (w myśl zasady jeden paragon = jeden żeton). W każdym sklepie znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant za I, II i III miejsce w danym mikroregionie.

Liczymy na głosy naszych RODZICÓW, DZIADKÓW oraz ZNAJOMYCH i ich ZNAJOMYCH…

Głosujemy i trzymamy kciuki