Wykaz kadry pedagogicznej i obsługi Przedszkola

mgr Justyna Damjan – Dyrektor Przedszkola
mgr Kinga Uszyłło – zastępca dyrektora Przedszkola

GRUPA MUCHOMORKI :

1. mgr Małgorzata Klimek – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. Agnieszka Wąsowska - nauczyciel wychowania przedszkolnego
3. Karolina Duralska – pomoc nauczyciela

GRUPA BIEDRONKI

1. Małgorzata Kaczor - nauczyciel wychowania przedszkolnego
2.mgr Justyna Rokosz – nauczyciel wychowania przedszkolnego , nauczyciel języka angielskiego
3. Kinga Sitek – pomoc nauczyciela

GRUPA MĄDRE SOWY

1. mgr Justyna Żygadło – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. Małgorzata Garcarek – pomoc nauczyciela

GRUPA ŻABKI

1.mgr Ewelina Wróbel – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. mgr Karolina Pancerz – nauczyciel wychowania przedszkolnego
3. Agata Wołodko - pomoc nauczyciela

GRUPA PSZCZÓŁKI

1.mgr Gabriela Wdowiak - nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. Agnieszka Lipska- nauczyciel wychowania przedszkolnego
3. Janina Gołąbek – pomoc nauczyciela

GRUPA WIEWIÓRKI

1. mgr Lilia Łukasik-Hutyra – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. mgr Weronika Torkoniak – nauczyciel wychowania przedszkolnego
3. Bogusława Mazur – pomoc nauczyciela

GRUPA SKRZATY

1. mgr Katarzyna Jarmakowicz – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. mgr Dorota Chłopek – nauczyciel wychowania przedszkolnego
3. Dorota Spila – pomoc nauczyciela

GRUPA ZIELONE JEDYNECZKI

1. mgr Małgorzata Tańska – nauczyciel wychowania przedszkolnego , nauczyciel języka angielskiego
2.mgr Edyta Serafin - Wan – nauczyciel wychowania przedszkolnego
3. Jadwiga Tomczuk – pomoc nauczyciela

GRUPA CZERWONE JEDYNECZKI

1. mgr Agnieszka Stojko – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. Katarzyna Bukowian – pomoc nauczyciela

GRUPA ŻÓŁTE JEDYNECZKI

1. mgr Patrycja Rzepka – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. Małgorzata Reczuch – nauczyciel wychowania przedszkolnego
3. Anna Piotrowska – pomoc nauczyciela

GRUPA POMARAŃCZOWE JEDYNECZKI

1. Izabela Czarnecka – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2.mgr Elżbieta Jankiewicz – nauczyciel wychowania przedszkolnego , logopeda
3. Marta Musiał – pomoc nauczyciela

GRUPA FIOLETOWE JEDYNECZKI

1.mgr Emilia Borkowska –nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. Wioleta Biadała – nauczyciel wychowania przedszkolnego
3. Joanna Bartycha – pomoc nauczyciela

NAUCZYCIEL KATECHETA

Małgorzata Gontek

ADMINISTRACJA PRZEDSZKOLA :

1. Małgorzata Szoklaska – Główny księgowy
2. Małgorzata Brych – Intendent
3. Adriana Słotwińska – Referent ds. administracyjno – biurowych

OBSŁUGA KUCHNI :

1. Monika Jamka– szef kuchni
2. Zdzisława Książek – kucharz
3. Anna Lipska – kucharz
4. Anna Serafin– pomoc kuchenna 5. Małgorzata Marciniak - pomoc kuchenna

PRACOWNIK GOSPODARCZY

1. Zbigniew Boczniewicz

Powrót do góry
Rekrutacja
DEKLARACJE O KONTYNUACJI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO